Yerçekimi ve Anti-Yerçekimi

Bu kuvvet algılayabildiğimiz tek kuvvet olmasına rağmen, aynı zamanda da hakkında en az bilgi sahibi olduğumuz kuvvettir. Yer çekimi olarak bildiğimiz bu kuvvetin gerçek adı “kütle çekim kuvveti”dir. Şiddeti diğer kuvvetlere göre en düşük kuvvet olmasına rağmen, çok büyük kütlelerin birbirini çekmelerini sağlar.Evrendeki galaksilerin, yıldızların birbirlerinin yörüngelerinde kalmalarının nedeni bu kuvvettir. Bunun nasıl olduğu Einstein’in […]

Gaziantep Elektrikçi 7/24 Hizmet Mehmet Usta Hakkında

Gaziantep elektrikçi arıyorum diyorsanız ve bu 7/24 açık olsun diyorsanız Mehmet usta tam size göre. Uzun iş deneyimi ve tecrübesini sizlere hizmet olarak sunan Gaziantep Elektrikçi Mehmet Usta tam aradığınız adam. Kendisi ayrıca led aydınlatma ve iç dizayn konusunda da birçok hizmet vermiştir. Led konusunda özellikle iş yerlerine ve evlere hizmet veren ustamız Gaziantep Elektrikçi […]

7.si gerçekleşen Şehri Medeniyet Gücü Keşfet Kültür projesi!

Şehri Medeniyet Gücü Kültür projesi her yıl düzenleniyor bu yıl son Osmanlı terzisi danışmanlık yaptı. 7.si gerçekleşen Şehri Medeniyet Gücü Keşfet Kültür projesine Osmanlının son terzisi olan Sezai Karakapıcı danışmanlık yaptı. Birçok önemli ismin de gecede yer aldığı etkinlikte, Sufi Neyzen Hakan Mengüç Ney konseri verdi. Koreografisi Akif Örük tarafından gerçekleşti.

Dünyanın ünlü mankeni Türkiye den vazgeçmiyor!

Ünlü manken Türkiyeden vazgeçmek bilmiyor. Ünlü manken Victoria’s çocuğu ile Türkiye tatil bölgelerine gelmişti ve vazgeçmek gitmek istemedi. Victoria’s Secret mankeni Karolina Kurkova, yaz tatilini Türkiye’de geçiriyor. Ünlü Çek model, geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da geceliği bin 100 lira olan bir otelde detoks kampına girmişti.

Doğal ve Yalın Güzeli: Gigi Hadid!

Missoni’nin Doğal ve Yalın Güzeli: Gigi Hadid 2017-2018 kış koleksiyonunda yine izleyenleri etkilemeye devam etti. Missoni’nin renkli ve hareketli sahnesinde de boy gösteriyor. Harley Weir tarafından fotoğraflanan kampanya, Sonbahar/Kış 2017-18 koleksiyonunun canlı ve neşeli desenlerini Gigi’nin doğal ve yalın güzelliğiyle buluşturarak, hem dengeli, hem de motivasyonu yüksek bir çalışmayla karşımıza çıkıyor.

Selena Gomez’in Fetish’i Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

Dünya güzeli Selena Gomez bir süre önce oynadığı Fetish klibinde herkesi şaşırtmayı başardı sabun ve ruj yiyen selana gomez gördüğümüz selena gomezden çok farklı bir görünüşe bürünmüştür. Saplantılarla dolu video klip, aslında Selena Gomez’in gerçek hayattaki kişiliğine pek uzak sayılmazmış. Verdiği bir röportajda, içinde tıpkı Fetish klibindeki gibi birçok çılgınlığın olduğunu söylüyor.