Kylie Jenner 2017 kış modasıyla geri döndüğünü gösterdi

kylie jenner foto
Kylie Jenner, esrarengiz yokluğununu sonrasında dramatik bir dönüş yaptı.
Kardashian-Jenner klanının en ufak azası, Eylül ayında çıkan gebelik spekülasyonlarıyla basında sessizliğe gömülmüştü.
Kardashian’ların Noel kartında da yer almamasıyla, dedikoduları iyice alevlendiren Jenner, bir gün önce kırmızılar içindeki etkileyici kapak çekimiyle sosyal basına geri döndü.
Love Magazine’nin İlkbahar/Yaz 2018 kapağının yıldızı olan Kylie, moda çekimi içersinde yalnız değildi, Jenner ailesiyle bir araya gelerek sürpriz bir kapağa imzaladı.
Ablası Kendall Jenner doğrulusunda fotoğraflandığı ve annesi Kris Jenner doğrulusunda röportajı yapıldığı moda çekiminde, kırmızı kazağı ve kırmızı dudaklarıyla alıştığımız bir Kylie ile karşılaştık.
Yine de Kylie’nin kapak içersinde boydan bir poz adına portre seçenek etmesi, gebelik dedikodularını destekleyen bir delilin henüz konuşulmasına sebep oldu.
Noel arifesinde hamileliğini izah eden ablası Khloe Kardashian’ın sonrasında, Kylie’den de gündeme damgasını vuracak gelişimi merakla bekliyoruz.
‘Keeping Up With The Kardashians’ reality şovuyla tanıdığımız Kylie Jenner, Kris Jenner ve şimdiki isimiyle Caitlyn Jenner olan Bruce Jenner’ın ikinci kızları.
2011 seneninde saçlarının uçları pembe olan Kylie, saç oyunlarına küçükken başladı.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir