Razer’den PROJECT VALERİE 

Çok ekranlı masaüstü bilgisayarları görmeye alışmıştık dahili olmasada oyuncuların zevkine göre harici olarak eklediklerini biliyorduk. Ancak bütün bildiklerinizi unutun Razer tamamiyle yeni bir konseptle geliyor 3 ekranlı notebook bilgisayar!! Evet yanlış duymadınız 3 ekranlı notebook hemde dahili bir şekilde.
CES 2017`nin göz bebeği olan bu proje daha doğrusu konsept proje dünyada olmayanı amaçlamış üstün oyun performansı geniş görüş açısı ve 3 ekran fantastik kelimesinin tam anlamını yansıtıyor . Dilerseniz özelliklerine geçelim.

PROJECT VALERİE VE ÖZELLİKLERİ 

>3 ekranıda 4 k çözünürlüğe sahip.
> Ekranları tamamiyle birleşik ve ergonomik olduğu için herhangi bir şekilde ayrılma vs manuel takıp çıkartma işlemi sunmuyor.Tamamı otomatik olarak açılış ve kapanışta kendisi açılıp kapanıyor.
> Bu üç ekran toplamda 11520 x 2160 çözünürlüğe sahip buda oldukça iyi bir oyun-iş deneyimi sunuyor.
> Ekran kartı = NVIDIA GeForce GTX 1080
>Hem NVIDIA Surround View, hem de G-Sync sistemleri bu notebookda bulunacak.
> yaklaşık 3.8 cm kalınlığında ve 5.4 kg ağırlığında olacağı söyleniyor. Tabi bu ağırlık notebooklar için fazla ancak o bir 3 ekranlı notebook sınıfı apayrı 🙂

<iframe width=”1236″ height=”515″ src=”https://www.youtube.com/embed/JTtQvQR99q0″ frameborder=”0″ gesture=”media” allowfullscreen></iframe>

Şimdilik teknik bilgilerimiz bunlarla sınırlı ancak ilerleyen günlerde daha iyi bilgiler edineceğimizi umuyorum.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir